top
zdjęcie losowe

O nas

Ewa

EWA

Janusz

JANUSZ

Ilona

ILONA

 

 

Johnie Walker

 

 

 


Dom nasz zawsze był miejscem gdzie mieszkały zwierzęta, ptaki oraz ryby. Przygoda z pekińczykami zaczęła się w 2005 r. Wówczas to odwiedziła nas pekinka rodem z lat "60" o imieniu Doda własność naszej synowej. Urzekła nas swoim wesołym usposobieniem i determinacją do psot i zabaw. W lipcu 2006r. zakupiliśmy w hodowli "Astarte Gold" - Johnie Walker, który rozpoczął nowy rozdział w życiu naszej rodziny. Porad w chowaniu pielęgnacji tej trudnej rasy udzielali i nadal nam udzielają:

  • Grażyna Jabłońska hodowla "Fu – Lin"
  • Rafał First hodowla "Astarte Gold"
  • Jarosław Gralak hodowla "Bast"
  • Mariusz Zientalski hodowla "Bast"

Natomiast porad praktycznych związanych z wystawianiem psów na wystawach udzielała nam Pani Ewa Pierzchlewska – Cmych z hodowli "Chińska Chryzantema"

"z Krainy Ciszy" ( FCI ) jest przydomkiem naszej hodowli nierozłącznie związanym z naszą działką, na której przebywamy od wiosny do jesieni. Przebywając na niej zawsze cieszyliśmy się i cieszymy z panującego tutaj spokoju i ogromnej ciszy. Działka położona jest pomiędzy lasami na terenie wsi Cisza w gminie Kluki. Od 2007 roku tereny wsi Cisza oraz jej okolice włączone są do "Obszaru Chronionego Krajobrazu Doliny Widawki". Pomimo dużych zmian jakie zaszły na polskiej wsi nadal jesteśmy zachwyceni tym cichym i uroczym zakątkiem. Tutaj czas stanął w miejscu.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Licznik odwiedzin - 65733